doğal zeytin yağı organik zeytin yağı doğal zeytin yağı doğal zeytin yağı  


Türkiye'nin en lezzetli zeytinlerinin yetiştiği Ayvalık'taki zeytinliğimizden elle topladığımız leziz zeytinlerimizin yağını sıkıyor, bu yağı taze taze şişeliyoruz. Ayvalık'ın bu nefis zeytinlerinin yağını, yine Ayvalık yöresinden toplanan sarı kantaronları, karabaş otlarını, Isparta'nın mis kokan tarlalarından gelen lavantaları, Fas'tan kendimiz ithal ettiğimiz saf Argan yağını katkısız sabunlarımızda kullanıyoruz. Hiçbir kimyasal karıştırmadan tamamen naturel yollarla elde ettiğimiz aromaterapik yağlarımız, onlara gösterdiğimiz saygı ve özenden olsa gerek, sadece cildimizi değil aynı zamanda hislerimizi de okşayan masalsı gençlik iksirlerine dönüşüyorlar.
 


Misbahçe zeytinyağları Ayvalık'ın yağıyla meşhur zeytinlerinin soğuk olarak sıkılması ya da sızdırılması yöntemi ile üretilirler.
 
1. kalite zeytinyağı ve diğer doğal yağlarla, tamamen doğal şekilde üretilen Misbahçe sabunları çok farklı bir banyo deneyiminin yanısıra tam bir naturellik sunuyor.
 
Esansiyel yağlarımız doğada bulunan bitkilerin içindeki yağların damıtma, sıkma ya da zeytinyağında demlenmesi yoluyla elde edilir ve en taze şekilde cam şişelere konulur.  
           
   


Misbahçe Gıda ve Tarım Ltd. Şti.
Vehbibey mah, Talatpaşa Cad,
Sebze Hali No: 19
Ayvalık Balıkesir
Tel: 0266 312 55 52
E-Posta : info@misbahce.com
 
     
 
Zeytin ve Zeytinyağları
Sabunlar
Doğal Yağlar
 
Satış Sözleşmesi
Garanti İade Şartları
Gizlilik ve Güvenlik
Üyelik Sözleşmesi
Banka Bilgileri
Copyright © 2014 Misbahçe Zeytinyağları. Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik | Güvenlik